7G-PSX26W-CR-22W
BAOBAO LIGHTING LIMITED
Contact Now
7G-PSX26W-CR-22W
Place of Origin : Guangzhou Guangdong China
Brand Name : BB&OEM BRAND
Certification : CE/ROHS /E-MARK/ ISO9001
Model Number : 7G-PSX26W-CR-22W
MOQ : 10pcs
Packaging Details : Color box/OEM Box
Delivery Time : 3-7days after payment comfirm
Payment Terms : T/T/Paypal/Western Union
Supply Ability : 100000 pcs/per week
Contact Now
7G-PSX26W-CR-22WFog Lights
7G-PSX26W-CR-22W
7G-PSX26W-CR-22W
7G product features and advantages:
electroplating processing, anticorrosive wearable.
Product Parameter:
Product Name: LED Fog Light 7G-PS×26W-CR-22W Chip: SMD+CREE
Manufacturer: BaoBao LED Quantity:12pcs(SMD)+2PCS(Cree)
LED Power: 22W Current: 420±20mA
Voltage: DC12-24V Beam Angle: 360°
Lumen: 620LM Color Temperature: 6000K
Life Span: 50000 hours Working Temperature: -20℃~ +85℃