BB-9005FXS-X5-100W
BAOBAO LIGHTING LIMITED
Contact Now
BB-9005FXS-X5-100W
Place of Origin : Guangzhou,Guangdong,China
Brand Name : BAOBAO & OEM Brand
Certification : CE/ROHS/E-MARK/ISO9001
Model Number : BB-9005FXS-X5-100W
MOQ : 10pcs
Packaging Details : packed in antistatic bag
Delivery Time : 2-4 days after payment confirm
Payment Terms : T/T;Western union ,Paypal
Supply Ability : 8000pc/months
Contact Now
BB-9005FXS-X5-100W
Product Dimension(mm):
Diameter :18MM Lamp Body:33MM Total Length:61MM
Product Specification:
1.Model:BB-9005FXS-X5-100W
2.Power:100W